آخرین خبرها

چگونه یادگیری و تغییر باعث می شود که افراد در کسب و کار خودرشدکنند؟
دنیای امروز پر از پیچیدگی‌ها و مسائل گوناگون است. شاید پیش‌تر مسائل و مشاغل مردم کلی‌تر و ساده‌تر بودند، ولی با رشد تکنولوژی مسائل انسان‌ها هم المپیادی‌تر شده و نیاز به آموزش و یادگیری به‌شدت احساس می‌شود.
به‌عنوان‌مثال، در دوران قدیم شخصی با عنوان طبیب یا حکیم وجود داشت که به مداوای انواع بیماری‌ها می‌پرداخت، اما امروزه بیماری‌ها به تفکیک درآمده و به اجزاء و قسمت‌های جزئی‌تر تقسیم‌بندی شده‌اند.
مثال دیگر اینکه در بقالی‌های قدیم مواد غذایی، بهداشتی، میوه، وسایل خرازی، آشپزخانه و حتی لوازم‌یدکی دوچرخه، خودرو و… هم دیده می‌شد. پس از گذشت زمان بقالی‌ها تبدیل به خواربارفروشی، سپس سوپرمارکت، هایپرمارکت تبدیل شدند و امروزه می‌بینیم که فروشگاه‌های زنجیره‌ای و مراکز خرید اختصاصی وجود دارند که هرکدام از محصولات مورد نیازافرادبه صورت جداگانه در یک غرفه از این فروشگاه‌ها به فروش می‌رسند.
بر این اساس به دلیل تنوع و کیفیت محصولات، همچنین رقابت بالای تولیدکننده‌ها، حق انتخاب مشتری بیشتر شده طوری که می‌تواند بهترین کالا و خدماتی که نیاز او را برآورده می‌کند، تهیه کند.
یعنی به دلیل تنوع کالاها و ازدیاد مراکز فروش و رقابت بالا آموزش و یادگیری بیش از هر چیزی باید شالوده فعالیت در این حرفه باشد و به‌روز بودن در این حرفه بیش از گذشته به چشم می‌آید.
 این امر امروزه در همه کسب‌وکارها مشاهده می‌شود، طوری که دانش‌ها و علوم با سرعت بسیار زیاد درحال‌توسعه هستند.
انسان یکی از پیچیده‌ترین موجوداتی است که خداوند روی کره زمین خلق کرده است. همان‌گونه که اثرانگشت ما در دنیا منحصربه‌فرد است،
درباره‌ی shahyar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *